Енергодар причепурять до травневих свят

Вчора, 19 квітня, відбулася чергова робоча нарада міського голови Дмитра Орлова з керівниками комунальних підприємств міста, на якій останні звітували про свою поточну роботу. Зокрема, про виконання робіт з благоустрою та поліпшення санітарного стану територій – у рамках підготовки до майбутніх травневих та великодніх свят.

Весняні клопоти: Енергодар причепурять до травневих свят
Весняні клопоти: Енергодар причепурять до травневих свят

Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги комунальники ведуть роботи з благоустрою пам’ятної стели та прилеглої території. Минулого тижня тут провели демонтаж пошкодженої облицювальної плитки на стелі, а відучора почали укладати нову плитку. Всі роботи планується закінчити до травневих свят. 

Щоденно комунальні служби прибирають вулиці, видаляють бур’яни та сухостій вздовж тротуарів, обрізають зелені насадження. За допомогою спецтехніки виконується благоустрій власних територій та зон загального користування. З цього тижня КП «Міськзеленбуд» розпочне покіс трави на підпорядкованих територіях.

Також найближчим часом розпочнуться пусконалагоджувальні роботи системи поливу. Зараз КП «Міськзеленбуд» веде роботу з укладання договорів з організаціями та підприємствами міста на виконання робіт з поливу зелених насаджень.

Наразі КП «ЦД «Промінь» проводить благоустрій резервної території в районі СБУ на вул. Курчатова, вивозить бетонні плити та будівельне сміття.

КП «Чисте місто» замінює контейнери у подвір’ях будинків, а також співпрацює з ОСББ в частині вивезення сміття з прибудинкових територій.

КП «Єдині інформаційні системи» підготовлено проєкт з облаштування системою відеоспостереження військового комісаріату. Після погодження управлінням комунальної власності його включать до бюджетного запиту на фінансування.

Щоб вихідні та святкові дні пройшли контрольовано та без надзвичайних ситуацій, керівникам КП доручено скласти графіки чергувань та затвердити відповідальних працівників для забезпечення безперебійної роботи міських служб та надання якісних послуг населенню.

Крім того, на нараді міський голова доручив управлінню містобудування та архітектури проаналізувати стан облаштування об’єктів соціальної інфраструктури та житлових будинків засобами доступності для маломобільних груп населення.  Оскільки протягом останніх двох років з міського бюджету кошти на встановлення пандусів не виділялися, кількість звернень громадян з приводу створення доступних умов для осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій значно зросла.

Мер зазначив, що в першу чергу необхідно облаштувати пандусами всі об’єкти соціальної сфери – лікарні, заклади освіти, соціальні служби, а другим етапом має стати встановлення пандусів або підйомників у всіх житлових будинках. Більш того, всі наявні пандуси необхідно буде перевірити на їхню відповідність будівельним нормам та необхідним вимогам.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Купуємо хендмейд – підтримуємо будівництво греко-католицького храму в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X