Енергодар перейшов до «помаранчевої» епідзони

Сьогодні, 7 жовтня, у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Енергодар перейшов до «помаранчевої» зони: які обмеження діятимуть?

Керівники медзакладів розповіли про погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус. За останній тиждень в місті виявили 301 нового хворого. Нині від COVID-19 лікуються 473 енергодарця, з них 15 – госпіталізовані.

Представники ЗАЕС та ЗаТЕС доповіли про роботу містоутворюючих підприємств в умовах карантину. Нині на COVID хворіють 148 працівників ЗАЕС та п’ятеро працівників ТЕС. Рівень вакцинації на тепловій електростанції складає 22.3%, а на АЕС вакциновані 2507 працівників.

У зв’язку із такою ситуацією рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 6 жовтня у Запорізькій області, в тому числі і в Енергодарі, встановлюється «помаранчевий» рівень епіднебезпеки поширення COVID-19.

Крім цього, на період дії «помаранчевої» зони карантину вводяться додаткові обмежувальні заходи, зокрема:

  • заборона проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • офіційні спортивні заходи та матчі командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів проводитимуться без глядачів та за умови дотримання учасниками протиепідемічних заходів.

Обмеження не застосовуватимуться, якщо організатори заходу (співробітники закладу) і всі учасники/відвідувачі, крім осіб до 18 років: вакциновані від COVID-19 та мають відповідний документ (дві або одна доза), мають негативний ПЛР-тест або документ про одужання від коронавірусної хвороби.

Всі заклади освіти в Енергодарі продовжать працювати в тому форматі, в якому вони працюють нині.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі 24 заклади освіти досягли, а деякі й перевищили 80-відсотковий рівень вакцинації працівників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X