«Енергоатом» підписав угоду з Westinghouse про будівництво двох атомних енергоблоків

В понеділок, 22 листопада, в Києві відбулася міжнародна конференція «Атомні можливості для розвитку країни». Захід був організований ДП «НАЕК «Енергоатом» та ГО «Українське ядерне товариство» з нагоди 25-річчя компанії. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

Ключовим моментом конференції стало підписання нових угод між «Енергоатом» та  американською електротехнічною компанією Westinghouse про будівництво двох нових енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС. Документ підписали керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та президент і генеральний директор Westinghouse Патрік Фрагман. Одна з угод передбачає закупівлю послуг американської компанії з проектування енергоблоків, інша – закупівлю тренажера й обладнання з тривалим терміном експлуатації.

За словами Петра Котіна, в планах розвитку атомної галузі до 2040 року – 24 ГВт атомних потужностей, які зводитимуться силами фахівців компанії за допомогою міжнародних партнерів.

У ході конференції також відбулася панельна дискусія «Нові атомні можливості України», під час якої виступив міський голова Енергодара. У своєму виступі Дмитро Орлов розповів про місто-супутник найпотужнішої в Європі атомної електростанції, відзначив її роль у розвитку міста та ядерної енергетики України, а також окреслив основні перспективні напрямки довготривалої співпраці в рамках Меморандуму, укладеного в 2021 році між компанією та Енергодарською міськадою.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Відтермінування боргів та придбання транспорту: підсумки засідання наглядової ради енергодарського КП «ТВК»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X