Енергоефективні технології, або як енергодарці з легкістю заощаджують кошти

ніціативна група з будинку № 31 по вулиці Молодіжній представила свій проект «Енергоефективні технології в життя» на конкурсі «Громада своїми руками». Та перемогла.

За кошти гранту 8-під’їзний будинок оснащений світлодіодними прожекторами (встановлено на кожному під’їзді), енергоефективними світильниками з датчиками руху та новими, сучасними вимикачами.

Ініціативна група з будинку № 31 по вулиці Молодіжній переможці конкурсу ДТЕК
Інновації в життя: в Енергодарі з’явився ще один енергоефективний будинок

 Присутній на презентації реалізованого проекту енергодарець Микола Бійчук розповів, що завдяки гранту ДТЕК раніше вже було замінено та усучаснено освітлення будинків кооперативу «Вілюй». Він похвалився, що енергоефективність дуже дієва. Адже в будинках по Молодіжній, 33, 37 та 39  в 2,5 рази зменшили споживання  електричної енергії у місцях загального користування. Відповідно й сплачувати за світло стали більше ніж в половину менше.

Над реалізацією проекту працювали як ініціатор, так і інші мешканці будинку
За кошти гранту 8-під’їзний будинок оснащений світлодіодними прожекторами

Над реалізацією такого суспільно-важливого проекту працювали як ініціатор, так і інші мешканці будинку. Вони разом, своїми силами замінили старе обладнання на нове, та влаштовували прибирання будівельного сміття, аби їх будинок був найкращим. Ми вітаємо всіх переможців конкурсу «Громада своїми руками» та дякуємо вам за чудові й потрібні ініціативи.

Дар’я Климак, Денис Скачок , МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські юні акробати показали клас на змаганнях в Молочанську

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X