Енергодарська МАН створить для молоді науковий простір

Завдяки «Громадському бюджету» і творчій команді Енергодарської малої академії наук учнівська молодь та школярі нашого міста зможуть на практиці дізнатися багато цікавого. На грант від Енергодарської міської ради освітяни створять сучасний науковий простір із мобільними експонатами, пересувними тематичними зонами і багато іншим.

ЕМАН вже має досвід у проведенні подібних заходів. Перший такий День науки відбувся ще у 2018 році. Тоді учнівська молодь вперше мала можливість у прямому сенсі доторкнутися до науки. За словами авторського цеху проєкту, просто засвоєння теоретичних знань швидко втрачає актуальність. В той час як дослідницькі навички та практичний досвід, який учні отримають в результаті знайомства з пересувною виставкою, сприятимуть прискоренню їх адаптації до дорослого життя.

Енергодарські школярі знайомляться з експонатами
Енергодарські школярі знайомляться з експонатами

Інтерактивна виставка цікавої науки для школярів – це проєкт, який поєднує навчання та дозвілля. Він передбачає набір експонатів як традиційних для шкільних предметних кабінетів та наукових лабораторій, так і дещо незвичних.

Виставка розрахована здебільшого на учнів 5-11 класів і в той же час може бути адаптована на школярів початкової школи. Інтерактивна форма такої роботи надасть можливість залучати до захопливого дійства й унікального спілкування усіх охочих.

«Ми перемогли! Проєкт на малий грант, але так багато за ним стоїть. Наші перші Дні науки для енергодарських школярів, співробітництво з навчальним центром «ЛандауЦентр» Каразінського  університету, тижні підготовчої роботи пліч-о-пліч з командою ентузіастів. Своїм проєктом ми бажаємо, щоб наша талановита молодь завдяки практичному «дотику» мала можливість здивуватися та по-справжньому захопитися наукою. Чекаємо на закінчення карантинних обмежень і таким дням науки від ЕМАН в Енергодарі бути», – відзначила директорка ЕМАН Жанна Погоріла.

Дням науки від ЕМАН в Енергодарі бути!
Дням науки від ЕМАН в Енергодарі бути!

Нагадаємо, що переможцями «Громадського бюджету»–2020 були затверджені 4 великих і 32 малих проєкти. Всі вони заплановані до реалізації вже в поточному році. Загальна вартість проектів-переможців склала майже 10 млн грн.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський ЦДЮТ запрошує вихованців на зимові канікули онлайн

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X