Фольклорні балади, бардівські пісні: чим ще здивує енергодарський гурт «Джонатан Крістофер»?

Ви можете її любити або ні. Захоплюватися, насолоджуватися нею… Бути її прихильником або, навпаки, ігнорувати. Але бути байдужим ви не зможете. Музика. Вічна, різнобарвна, з багатьма течіями напрямками та гуртами. В енергодарському музичному просторі співіснує ціла мозаїка творчих гуртів. Один з них – «Джонатан Крістофер».

«Історія проєкту «Джонатан Крістофер» почалася з наших спільних репетицій з Максимом Литвиненком. Разом з ним ми граємо вже понад 20 років. Всі інші учасники періодично змінювались. Хтось прийшов раніше, хтось – пізніше. Тому зараз у гурті знаходяться люди з різним музичним досвідом»,– розповів засновник гурту Артем Саломатов.

Засновник гурту «Джонатан Крістофер» Артем Саломатов
Засновник гурту «Джонатан Крістофер» Артем Саломатов

Свій напрям музиканти жартівливо називають бард-фолк-рок. Але їхній репертуар не обмежується фольклорними баладами, бардівськими піснями або кантрі-класикою. Хватський реггі, переливчастий блюз… Взагалі, на наш погляд, ці друзяки добре заграють будь-яку композицію. Але фірмовою фішкою «Джонатана» є глибокий смисл текстів пісень та різнобарв’я фольклорних інструментів для виконання.

Учасники гурту «Джонатан Крістофер»
Учасники гурту «Джонатан Крістофер»

Проєкту «Джонатан Крістофер» виповнився вже 21 рік. Починався гурт із самодіяльності енергодарських молодих театралів. Дорослішав гурт, змінювався склад колективу. І якщо можна порівнювати гурт із дитиною, то зараз «Джонатан» саме у підлітковому віці та проходить стадію так званого затяжного бунту. З чим порівнює свій гурт його засновник Артем Саломатов та в чому полягає його «родзинка»дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Іванівці ліквідують будинок пристарілих: куди відправлять знедолених старичків?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X