Як загартовуються енергодарські «моржі»?

Ні мороз, ні сніг, ні хурделиця не завадять їм пірнути в ополонку. Замість пігулок і лікарів вони обирають крижану воду. Для енергодарських «моржів» зима – найкращий час поновити здоров’я.

Як загартовуються енергодарські «моржі»?
Енергодарські «моржі» відкрили сезон плавання взимку

Дорогою до водосховища усі бажаючі пірнути в ополонку добре розігрівають тіло: стрибають, грають в сніжки, присідають. А головне, налаштовують себе «правильними» думками.

Любителів зимового плавання з кожним року стає все більше. Приходять до ополонки як дорослі, так і діти. Малеча зізнається, що загартовування їм дуже подобається і вони охоче агітують своїх однокласників та друзів.

Крижана вода не завада маленьким «морженятам»
Енергодарська малеча загартовується у воді

Досвідчені спортсмени Віктор Вардугін та Станіслав Тілінин, моржі зі стажем, жартома називають ополонку енергодарським «гарячим джерелом», тим самим заохочують людей зануритися у крижану воду.

І навіть серед моржів є ветерани. Наталя Свіщенко займається цим понад 20 років. Починала з обливання холодною водою і вже скоро змогла зануритися в ополонку.  Зізнається, що самопочуття покращується  і всі хвороби оминають.

Тонус тіла і покращення здоров’я відчувають усі, хто загартовується водою. Енергодарські активісти жодного разу не пожалкували, що обрали саме такий метод оздоровлення. На думку експертів, люди, які регулярно плаваюють в ополонці, дуже швидко відновлюються після хвороб і відчувають себе щасливішими.

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X