Чи складно жінці працювати таксисткою: історія енергодарської стрітрейсерши

Редакція МедіаЦентра завершує цикл сюжетів про прекрасних жінок нашого міста та їхні різноманітні та такі корисні професії. Наступна історія – про жінку з досить нестандартною професією. Світлана Дьомкіна з радістю розповіла нам, в чому полягає її цікава та екстремальна робота.

«Я працюю таксисткою. В цій професії я вже 14 років: надаю послуги перевезення – як пасажирів, так і дрібногабаритних вантажів. Особливо люблю перевозити тварин!» – поділилася з нами Світлана Дьомкіна.

Енергодарська таксистка  Світлана Дьомкіна
Енергодарська таксистка  Світлана Дьомкіна

Кожна людина, обираючи собі той чи інший вид діяльності, обов’язково повинна отримувати від нього радість та позитивні емоції. За що ж любить свою професію наша стрітрейсерша та чому її робота така затребувана в наш час?

«Дуже люблю свою професію за постійне спілкування з людьми. Це той рідкісний випадок, коли я від своєї діяльності отримую задоволення, котре приносить мені ще й гарний заробіток. І взагалі, служба доставки – це великий плюс, навіть у нашому маленькому місті»,­ – розповідає водійка.

Жінка за кермом, за словами багатьох чоловіків, – «це катастрофа». Та насправді це міф. Адже жінки акуратніше керують автомобілем, поводять себе безпечніше за кермом завдяки добре розвиненому інстинкту самозбереження, і взагалі жінки рідше є винуватицями дорожньо-транспортних пригод. І це факт.

Наша героїня на власному прикладі розповіла про реакції своїх пасажирів чоловіків та їхнє ставлення до роботи жінки-таксистки. Про це дивіться в нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Святково, щиро і тепло: в Енергодарі привітали жінок з 8 Березня

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X