Енергодарська вчителька перемогла у Всеукраїнському конкурсі

«Видавнича група “Основа”» та Учительський журнал on-line оголосили результати Всеукраїнського конкурсу коротких оповідань (есе) «Мої педагогічні знахідки».

Есе енергодарської вчительки стало кращим у Всеукраїнському конкурсі
Вчителька ЕНВК №1 Анастасія Басіч зайняла перше місце

Перше місце в конкурсі зайняла вчителька української мови та зарубіжної літератури ЕНВК №1 Анастасія Басіч. Вона написала есе під назвою “Монстри і монстрики шкільного життя або знов про домашнє завдання”.

Це есе про найскладніше, на мою думку, у роботі вчителя — домашнє завдання. Для багатьох моїх колег — це справжній нічний кошмар. Адже його потрібно диференціювати. Воно має розкривати індивідуальні здібності учнів, бути цікавим та невеликим за обсягом. Пройшовши всі кола пекла, я знайшла власний шлях розв’язання цієї проблеми. Хочу у гумористичній формі поділитися ним з вами. Хто знає, може, якийсь зневірений учитель чекає саме на мою пораду, – так описала свою роботу Анастасія Басіч.

Переможниці конкурсу мають публікації в журналах ВГ «Основа» та сертифікати, що засвідчують ці публікації. Вони також отримають дипломи за перемогу у конкурсі «Мої педагогічні знахідки», передплату на предметні журнали видавництва та публікації на Порталі ВГ «Основа».

Прочитати есе переможниці Анастасії Басіч можна, перейшовши за посиланням.

Редакція “МедіаЦентру” вітає Анастасію Сергiiвну з перемогою та бажає натхнення і успіхів у роботі.

Читайте також: Енергодарські школярі взяли участь у конкурсі «Будь інженером»

1 Комментарий
  1. Диана :

    Так, тільки вона вчителька російської мови та зарубіжної літератури

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X