Енергодарська депутатка Марія Джунь: лікування від коронавірусу – безкоштовне!

COVID-19. Ця тема актуальна для кожного. Загалом за весь період карантину, за статистикою медиків, в Енергодарі виявлено 4058 випадків коронавірусу.  35 хворих, на жаль, померли.

Марія Джунь, депутатка Енергодарської міської ради, лікарка-інфекціоністка за фахом, переймається цим питанням. Вона закликає енергодарців насамперед не панікувати, бути взаємо ввічливими і виконувати всі противірусні заходи.

Марія Джунь – депутатка Енергодарської міської ради
Марія Джунь – депутатка Енергодарської міської ради

«Ковід не є приводом для паніки. Нам всім дуже важливо жити далі, виконуючи всі протиковідні заходи. І при цьому знати, що СМСЧ працює. І багато проблем, що виникало у медиків ще навесні, вже закриті. Хоч і з перенавантаженням, лікарі працюють до останнього пацієнта. До того ж можна завжди звернутися на гарячу лінію, де професійний лікар надасть вам консультацію», – відзначила Марія Джунь.   

За словами пані Марії (і це на останній сесії Енергодарської міськради підтвердив керівник СМСЧ Андрій Бредихін), лікування коронавірусу для всіх пацієнтів є безкоштовним.

 Тут лікують хворих на COVID-19
Тут лікують хворих на COVID-19

«Хворі лікуються за рахунок грошей пакету Національної служби здоров’я України. Держава фінансує лікування ковідних хворих із розрахунку 20 тис. грн на одну людину. Придбання рентгенівської плівки, до речі, теж сюди включено», – наголосила депутатка.  

Детальніше дивіться в нашому сюжеті.

Іванка Тамульонок, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Розбір польотів» у медицині, кадрові призначення: продовження сесії в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X