Енергодарцям до уваги: рекрутинг від служби зайнятості

З червня 2018 року Енергодарська міська філія Запорізького міського центру зайнятості була визначена як пілотна у впроваджені нової послуги для роботодавців з підбору персоналу по типу рекрутинга. Рекрутинг – це діяльність щодо створення умов для заповнення вакансій (вакантних робочих місць) компанії – роботодавця компетентними фахівцями, які своїми якостями відповідають вимогам позиції. Іншими словами, пошук, підбір та оцінка кандидатів.

Енергодарцям до уваги: рекрутинг від служби зайнятості
Рекрутинг – це діяльність щодо створення умов для заповнення вакансій компетентними фахівцями

Основна мета рекрутинга – задоволення потреб клієнтів служби зайнятості, шукачів роботи у пошуку роботодавців за вимогою та роботодавців у кваліфікованому персоналу. Тобто виконання ролі посередника між роботодавцем і пошуковцем роботи. Переваги для роботодавців та шукачів роботи: економія часу на пошук, економія матеріальних ресурсів, велика база даних.

Робота рекрутинга полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються. 

роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих
Основна мета рекрутинга – задоволення потреб клієнтів служби зайнятості

У сучасних реаліях підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці з центром зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами. По-друге, не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається саме в центрі зайнятості на безкоштовній основі. По-третє, роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами центру зайнятості. По-четверте, наприклад, представникам малого бізнесу не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.
Під час проведення експерименту спеціалістами з підбору персоналу по типу рекрутинга створено оновлену базу шукачів роботи, банк вакансій, резюме та анкет. Фахівці оперативно опрацьовують заявки, підбирають роботу, використовуючи сучасні методи роботи. 
Додаткову інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості  за номером (06139)6-24-21.

Читайте також: Енергетиків Запорізької АЕС запрошують до участі в фотоконкурсі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X