Енергодарці доводять в суді, що МДЛ має піти геть!

Нещодавно у Запорізькому окружному адміністративному суді відбулися попередні слухання одразу двох справ, які стосуються скандально відомої керуючої компанії «Місто для людей Енергодар». Аби відстояти інтереси громади, до Запоріжжя прибули не тільки самі позивачі, а й мешканці нашого міста. Звичайно, в судове засідання вони не втручалися, але їх плакати були дуже красномовними.

 Енергодарці шукають захисту від МДЛ в Запорізькому суді
Енергодарці – проти керуючої компанії «Місто для людей Енергодар»

Перші попередні слухання цього дня відбулися за позовом Тетяни Баляби й Миколи Захарова, які вимагають відмінити рішення виконкому й конкурсної комісії з призначення МДЛ. З якими порушеннями це свого часу відбувалося, думаю, нагадувати не треба – енергодарці пам’ятають. Тепер залишається довести в суді, що процедура була порушена від самого початку.

Енергодарці шукають захисту від МДЛ в Запорізькому суді
Енергодарці пішли до Запорізького суду за справедливістю

Та міська влада теж не спить і придумує все нові контраргументи, аби захистити своїх протеже. В свою чергу, представник сторони відповідача зажадав, аби в якості третьої сторони в цьому процесі долучили представників «Місто для людей Енергодар», аби, не дай боже, не порушити їх права.

Взагалі, його особа теж викликає певні запитання. Навіщо міська влада, яка має доволі чисельну юридичну службу, працівники якої отримають зарплатню з наших податків, раптом довірила захищати себе молодому запорізькому юристу Дмитрові Грекову, який сам себе називає волонтером? Доречи, адвокатом він став віднедавна. А ще чи-то був, чи то продовжує бути помічником запорізького депутата від Опозиційного блоку. Дивний збіг обставин, правда?

Адвокат-волонтер з Запоріжжя Дмитро Греков
Адвокат-волонтер з Запоріжжя Дмитро Греков

Врешті, суд задовольнив клопотання позивачів про збільшення позивних вимог про визнання незаконними та скасування рішення конкурсної комісії від 1.06.2018 та рішення виконкому № 161 від 06.06.2018. Та задовольнив він клопотання і другої сторони, тож МДЛ теж залучать до процесу. Наступне засідання за цією справою відбудеться 21 грудня.

Попереднє засідання №2

Цього ж дня суд попередньо слухав ще одну справу за позовом депутата Сергія Хорольця, який просить не тільки скасувати рішення виконкому про призначення компанії МДЛ переможцем конкурсу, а й взагалі призупинити дію цього рішення. Адже воно наносить шкоду Енергодару і, зокрема, підприємствам, яким наші комунальники заборгували чимало грошей, доводить депутат.

Депутат Енергодарської міської ради Сергій Хоролець
Суд попередньо слухав ще одну справу за позовом депутата Сергія Хорольця

Однак, наразі суд вирішив не задовольняти вимогу щодо повної зупинки роботи МДЛ в Енергодарі. Далі справа буде розглядатися вже по суті. Наступне засідання призначено на 22 грудня.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

1 Комментарий
  1. Николай :

    Урки от самого верха и до низу.Николай

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X