Енергодарців закликають долучатися до всеукраїнської акції в підтримку медиків: подробиці

Медичний персонал сьогодні знаходиться на передовій боротьби з коронавірусом. Оскільки саме медики заради нас наражають себе на небезпеку, то їм дуже важливо відчувати будь-яку підтримку з боку людства.

Енергодарці! Долучайтеся до всеукраїнської акції #ПідтримуююЛікарів
Енергодарців закликають долучатися до всеукраїнської акції в підтримку медиків: подробиці

Тому Міністерство охорони здоров‘я закликає українців долучатися до чудової ініціативи та проявити свою НЕбайдужість до кожного працівника лікарні.

«Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства, — сказав сьогодні, 21 квітня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. — Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів».

За інформацією енергодарського КНП «МЦПМСД», долучитися до акції можна, розмістивши червону стрічку з вузликом на сторінках видань, в ефірі телеканалів, профілях у соціальних мережах або зав’язавши на зап’ясті. Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Медіа Центр долучається до акції #ПідтримуюЛікарів

Як ви встигли помітити, Медіа Центр також долучається до акції #ПідтримуюЛікарів. Радимо кожному з вас додати червоний вузлик на своє фото та показати енергодарським медикам, що ми безмежно вдячні за їхню важливу роботу!

Завантажити стрічку можна за посиланням

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Бюджети Енергодара і районів поповнилися на 241 млн податку на доходи фізосіб

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X