Енергодарці сказали рішуче «НІ!» свавіллю виборчої комісії

12 жовтня під стінами Енергодарської міської ради відбулися збори городян проти свавілля та беззаконня територіальної виборчої комісії, яка вже тиждень навмисно затягує процедуру затвердження тексту бюлетеня виборів міського голови. На мирну акцію протесту прийшли сотні обурених енергодарців, яких купка цинічних персон намагається позбавити конституційного права на вільні, прозорі та чесні вибори.

Дмитро Орлов голова ГО «БРАМА», кандидат на посаду міського голови Енергодара
Дмитро Орлов голова ГО «БРАМА», кандидат на посаду міського голови Енергодара

Про причини такого активного опору місцевої влади щодо реєстрації певних кандидатів та взагалі про своє ставлення до подій у місті розповіли учасники зборів.

Долучився до цієї акції і ще один кандидат на посаду міського голови Енергодара Віктор Бучнєв.

Не змогли залишитися осторонь резонансних подій і ветерани енергетики, представники старшого покоління містян.

Енергодарці підтримали збір підписів під зверненням до Президента України, голови Служби безпеки та голови Центральної виборчої комісії щодо незаконних дій деяких членів енергодарської ТВК.

Після зборів учасники перемістилися до міської ради, аби взяти участь у черговому засіданні тервиборчкому, на якому мали все-таки затвердити текст бюлетеня виборів міського голови. Проте комісія не поспішала збиратися. Спочатку містичним чином зникли ключі від кабінету, в якому зазвичай проводяться засідання. Потім з’ясувалося, що разом із ключами загубилася половина представників ТВК: хтось, за словами голови комісії, термінового вирушив у відрядження, декому зненацька стало зле, а комусь взагалі дитину ні з ким було лишити. Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Кворум виборчої комісії так і не зібрався, тож засідання перенесли на наступний день
Кворум виборчої комісії так і не зібрався, тож засідання перенесли на наступний день

Тож з огляду на те, що кворум так і не зібрався, засідання перенесли на наступний день. А значить, шоу цього театру абсурду триває…   

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як в Енергодарі члени виборчої комісії зривають вибори

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X