Енергодар під замком: у наступні вихідні в’їзд та виїзд з міста знов обмежать

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, у наступні вихідні, на які припадають поминальні дні,  в’їзд та виїзд з міста знов обмежать. Таке рішення прийнято сьогодні, 21 квітня, на засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19.

« Жителів міста та району просять цього року утриматися від відвідування місць поховань під час поминальних днів, адже це може призвести до масових скупчень та спалаху коронавірусної хвороби» – застерігає влада. 

Енергодар під замком: у наступні вихідні в’їзд та виїзд з міста знов обмежать

Відповідно до рішення штабу, відвідування міського кладовища для громадян та священнослужителів заборонено до 07.00 29 квітня 2020 року. 25, 26 та 27 квітня при входах до міського кладовища чергуватимуть правоохоронці. Громадяни, які намагатимуться відвідати кладовище у ці дні, повинні розуміти, що це порушення карантину. 

 Крім того, для запобігання поширенню хвороби протягом трьох днів – з 06.00 25 квітня до 00.00 28 квітня – буде заборонено в’їзд та виїзд з міста. У зв’язку з цим осіб, які проживають за межами Енергодара та планували на поминальні дні приїхати до міста, просять залишатися вдома. 

ПРАТ «Меркурій-5» в Енергодарі працюватиме 22, 23 та 24 квітня

Що стосується роботи ПРАТ «Меркурій-5», він працюватиме 22, 23 та 24 квітня із дотриманням всіх карантинних норм. Як і раніше, тут дозволено продаж тільки продуктів харчування. На період з 25 до 27 квітня включно його діяльність буде повністю припинено. Рішення щодо його подальшої роботи буде розглянуто на черговому засіданні оперативного штабу 27 квітня. 

Енергодарців просять з порозумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже це дозволить зменшити ризик захворюваності, зберегти здоров’я та життя. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Медики Енергодара повідомили про ще один випадок захворювання на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X