Через заборгованість енергодарці можуть залишитися взагалі без води!?

Ми вже повідомляли енергодарцям про те, що 2 серпня тимчасово виконуючим обов’язки директора «Тепловодоканалу» призначено Сергія Хорольця, який був головою комісії з перевірки тарифів цього комунального підприємства. Провівши перший день на робочому місці, новопризначений директор зібрав термінову нараду та повідомив членів комісії про хаос та безлад, який коїться в «ТВК». Зокрема Сергій Вадимович розповів, що більшості керівників «Тепловодоканалу» на робочих місцях не було. Вдалося поспілкуватися тільки з першим заступником директора Дмитром Кузнєцовим.

Новопризначений директор «ТВК» провів перший день на роботі
На «Тепловодоканалі» коїться повний хаос та безлад

Сергій Хоролець не отримав необхідних документів для належної оцінки функціонування комунального підприємства, а електронна база документообігу знищена (на її відновлення треба не менш як два-три тижні). Новий директор також  повідомив, що на рахунку «Тепловодоканалу» залишилися копійки, всього 6000 гривень. Заборгованість по заробітній платі  становить величезну суму –  10 000 000. На прохання ознайомитися зі списком працівників Сергію Вадимовичу видали штатний розклад, в якому вказано всього 11 працівників з чималою зарплатнею. Хоча новопризначеному директору відомо, що на підприємстві працюють приблизно 500 енергодарців. Де документи про працевлаштування цих робітників?

В «Тепловодоканалі» працює всього одинадцять енергодарців?
Новому директору «ТВК» показали штатний розклад з одинадцятьма працівниками

Під час наради неминуче заговорили й про тарифи «ТВК». Член комісії, депутат Анатолій Анохін запропонував винести на розгляд сесії тимчасові розцінки на водопостачання та водовідведення – 50 % від зазначених у квитанціях, до моменту прийняття міською радою Енергодара економічно обґрунтованих тарифів.

Енергодарців закликали сплатити борги «Тепловодоканалу»
Анатолій Анохін запропонував сплатити половину тарифу «Тепловодоканалу»

Того ж дня, 2 серпня, міський голова Павло Музика взяв участь у робочій нараді, які відбулася у Запоріжжі та була присвячена перемовинам з організаціями, яким «Тепловодоканал» заборгував великі кошти. Енергодарці зателефонували Павлу Олексійовичу та дізналися результат його поїздки. Ось що мер повідомив громаді:

«Електроенергію ми отримуємо від двох постачальників – «Запоріжжяобленерго» та «Паливенерго». Перше відключення гарячої води на початку тижня було спричинене заборгованістю перед «Обленерго», вона становила 684 000 гривень. 600 000 гривень за моїм проханням компанія «ДТЕК» сплатила протягом дня, ми додали 84 000 та закрили питання заборгованості перед цією організацією. Компанія «Паливенерго» є основним постачальником електроенергії, заборгованість перед ними  – 2 800 000 гривень. Протягом місяця ми сплатили їм 1 мільйон, і залишилися винними решту суми. На сьогоднішній нараді були представники «Обленерго», які до нас претензій не мають. А от «Паливенерго» навпаки. Іншого варіанту як сплачувати їм борг – немає. Тому, як найшвидше ми сплатимо 1 800 000 гривень, так і отримаємо гарячу воду. Але кінцевий термін – 16 серпня. Якщо до цього дня на їх рахунок не будуть нараховуватися кошти, хоча б по 100 000 гривень щодня, то вони відключать нам водопостачання повністю», – розповів Павло Музика під час телефонної розмови з енергодарцями.

Енергодар має перспективу взагалі залишитися без води
Якщо Енергодар не сплатить борг компанії «Паливенерго» то місто взагалі залишиться без води

Отож, невтішні новини від міського голови стали ще однією причиною для негайного зібрання позачергової сесії в Енергодарі, яка, за словами Павла Олексійовича, відбудеться найближчим часом. Ми сподіваємося на те, що існуючі комунальні проблеми вирішяться якнайшвидше, та місцева влада все ж таки посприяє відновленню гарячого водопостачання в наші домівки.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Вічна пам’ять: завтра в Енергодарі попрощаються з заслуженим юристом України

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X