В енергодарській виставковій залі експонуються дві персональні виставки

Як і більшість установ, енергодарська виставкова зала наразі знаходиться на карантині. Її відвідування для містян  поки що є неможливим. Але  подивитися експозиції можна, зайшовши на сторінку закладу у Фейсбуці.  До речі, зараз там експонуються дві персональні виставки: майстрині декоративного розпису, члена Національної Спілки народного мистецтва України Галини Хахуліної та  живописця з міста Нікополя  Костянтина Поддубко. Про це повідомляє В художньому виставковому залі… – Выставочный Зал Энергодар | Facebook.

«Чарівний квітів світ». Така назва  персональної виставки  Галини Хахуліної. Галина Миколаївна –завуч в Енергодарській дитячій художній школі. Викладає там майже 35 років. В різні часи художниця  посягала мистецтво таких народних стилів, як   хохлома, гжель, городець та інших.  У Галини більш 10 персональних виставок в Україні і вона є постійним учасником міських, обласних та Всеукраїнських виставок.

Творчі метаморфози” – ювілейна виставка Костянтина Поддубко, присвячена до 30-річчя творчої діяльності. Член Національної спілки художників України, постійний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Його твори зберігаються в Нікопольському історичному музеї, Сімферопольському художньому музеї та в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кам’янсько-Дніпровські театрали посіли 2 місце в обласному фестивалі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X