В Енергодарі тривають проблеми з теплопостачанням: прогнози нової влади

На сьогоднішній день в Енергодарі проблеми з опаленням і надалі перебувають у списку найактуальніших. На жаль, не всі містяни можуть дозволити собі зігрітися у власних домівках. Цього разу в нашу редакцію по допомогу звернулися мешканці будинків по вулиці Молодіжна, задля вирішення їхнього наболілого за десятки років питання.

Більшість мешканців по вулиці Молодіжній скаржаться на неналежну подачу тепла «Тепловодоканалом». За словами мешканців, основною проблемою є низький тиск подачі води, через це люди мерзнуть у власних оселях.

З аналогічною проблемою також зіткнулися жителі будинків по вулиці Молодіжна, 29. Голова ОСББ «Наш дім-29» Ірина Борисенко стверджує, що навіть після створення об’єднання співвласників  багатоквартирних будинків, самостійно проведених обстежень внутрішньо будинкових мереж та часткового їхнього ремонту проблема залишається незмінною.

Об’єднавшись, мешканці звернулися по допомогу до «Тепловодоканалу», адже щомісячні платіжки отримують регулярно та якість послуги з постачання тепла залишає бажати кращого.

Дослухавшись та виконавши всі поради ТВК, покращення ситуації з теплопостачанням мешканці так і не помітили, навпаки, ситуація стала значно гіршою, ніж була. А інші ж містяни надалі чекають від «Тепловодоканалу» відповідей на їхні колективні листи.

Враховуючи те, що Ірина Борисенко віднині депутатка Енергодарської міськради, з проханням про допомогу та роз’ясненнями ситуації щодо неналежного теплопостачання до неї  почали звертатися й інші місцеві жителі.

« Це сусідні будинки за адресами: вулиця Молодіжна, 27, 31, 33, проспект Енергетиків, 2, 4, 8 та інші, в яких наразі також відсутнє тепло», – розповіла Ірина Борисенко.

Зібравши всі скарги від мешканців сусідніх будинків з подібною ситуацією, активістка звернулася до міського голови Дмитра Орлова. Який, в свою чергу пояснив, що всі вищеперераховані будинки є кінцевою ланкою у тепломагістралі. Та цю довготривалу проблему найближчим часом комунальники разом з  місцевою владою планують вирішити.

Ми поспілкувалися з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергієм Холодом та дізналися, коли саме міська влада планує вирішити теплові питання у проблемних будинках міста.

Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська депутатка Марія Джунь: лікування від коронавірусу – безкоштовне!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X