Енергодарські спортсмени зібрали цілий врожай нагород

Протягом минулого тижня енергодарські спортсмени взяли участь у безлічі масштабних змагань та привезли додому купу нагород!

Так, 26-27 березня у Новій Каховці пройшов І етап Кубку України з легкої атлетики (метання, штовхання ядра) серед дівчат 2006 року народження та молодше.

«Золото» і «срібло»: енергодарські спортсменки здобули перемогу на І етапі кубку України з легкоатлетичних метань

Високі результати на змаганнях зі штовхання ядра показали дві вихованиці Центру туризму, краєзнавства та спорту, учениці Енергодарської загальноосвітньої школи №7. Чемпіонкою турніру стала учениця 9-Б класу Марина Балаховцева (її результат – 12 м 83 см), а «срібло» здобула учениця 8-А класу Марія Жаховська (12 м 64 см). Про це повідомила ЕЗОШ №7 на своїй сторінці у Фейсбуці.

Але на цьому здобутки наших спортсменів тільки починаються! У Мелітополі 25-29 березня пройшов чемпіонат Запорізької області з боксу серед юнаків 2007-2008 року народження, участь в якому взяли 82 спортсмени. Одним із суддів турніру став директор міської ДЮСШ ім. В.Р Манзулі Михайло Стукало. Про це повідомила прес-служба міськради.

Фото з сайту

Енергодарські боксери переможці

За підсумками турніру переможцями у своїх вагових категоріях стали енергодарці Максим Шаманський та Андрій Зарубін. Почесне третє місце на змаганнях посіли Микита Аркатов, Євген Кузьмін, Данило Селюков, Денис Косяк, Петро Хвостик, Дмитро Макаров та Євген Миронов.

Всі призери візьмуть участь у регіональному чемпіонаті України, що відбудеться з 13 по 17 квітня у місті Селидове Донецької області.

Наступним приводом для гордості стали результати чемпіонату України з хортингу, що відбувся  26-28 березня у Хмельницькому. Як повідомляється на сайті міськради, участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів з різних областей України.

Енергодарські спортсмени, вихованці міської організації хортингу, виступили у складі збірної команди Запорізької області.

Фото (з сайту)

Енергодарські переможці чемпіонату України з хортингу

Друге місце на турнірі посів Артур Бройд, а «бронзові» нагороди отримали Захар Тарасов і Тимур Сафіуллін.

Старше покоління спортсменів також не відстає. Пресслужба міськради повідомила, що 26-28 березня у Запоріжжі відбулися змагання Кубку України з міні-футболу серед ветеранів 35+. За перемогу боролися 8 команд з п’яти областей України.