Енергодарська модель Олеся Багатко стала королевою моди в Дніпрі

Минулої неділі, 28 березня, в Дніпрі пройшов масштабний конкурс краси «Fashion Queen 2021». Юні красуні віком від 3 до 17 років змагалися за корону переможниці, виконуючи видовищні конкурсні завдання: презентація-візитка, показ дизайнерської колекції одягу та вихід у вечірніх сукнях.

Конкурсанток оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли керівники модельних шкіл і агентств, дизайнери, представники ЗМІ, члени громадських організацій, а також переможниці онлайн-конкурсу «Fashion Queen 2020».

Енергодарська модель Олеся Багатко стала королевою моди в Дніпрі
Енергодарська модель Олеся Багатко стала королевою моди в Дніпрі

Переможницею конкурсу та володаркою титулу королеви моди стала 11-річна енергодарська красуня, вихованиця модельного агентства «Top Models Studio» (керівниця – Анна Пінчук) Олеся Багатко.  

На конкурсі також відбувся показ нових колекцій від українських дизайнерів, в якому взяли участь моделі «Top Models Studio» з Дніпрорудного та Енергодара Марта Тедеєва, Дар’я Орлова, Софія Кобченко, Христина Лисяк, Христина Касаткіна, Анастасія Пшенична, Аріна Никанорова, Софія Усата, Катерина Родіонова і Мар’яна Кулішова.

Мар’яна Кулішова ще й вперше спробувала себе в ролі члена дитячого журі, адже дівчинка стала переможницею онлайн-конкурсу «Fashion Queen», який проходив взимку.

Вітаємо наших моделей, які піднялися ще одну сходинку професійності майстерності!  

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські спортсмени зібрали цілий врожай нагород

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X