Енергодарські геологи відзначають професійне свято

В Україні у першу неділю квітня своє професійне свято відзначають працівники геології, геофізики, геодезії та картографії. Цей день святкують люди, які знаються на сучасних фізичних процесах, що відбуваються в надрах і на поверхні планети, чия професія пов’язана з дослідженням будови та історії нашої планети.

В Енергодарі – на Запорізькій атомній станції у Службі експлуатації будівель та споруд – працюють справжні геологи-професіонали, від відповідальної та досить серйозної роботи яких залежить ціле підприємство. Ми поспілкувалися з однією із геологів атомної станції Нелею Гаврилішиною, яка розповіла нам про свій тернистий професійний шлях.

«Я почала працювати геологом з 1986 року, одразу по закінченню Дніпродзерджинського енергетичного технікуму. За роки праці я побувала на багатьох промислових об’єктах колишнього Радянського Союзу. Завдяки своїй професії я дуже багато подорожувала»,– розповіла Неля Гаврилішина.

Геологиня  Служби експлуатації будівель та споруд відділу геотехнічних досліджень Запорізької АЕС Неля Гаврилішина
Геологиня  Служби експлуатації будівель та споруд відділу геотехнічних досліджень Запорізької АЕС Неля Гаврилішина

Завдяки своїй роботі, яка стала для жінки справжнім покликанням, Неля Михайлівна зустріла свого коханого чоловіка, який в той час працював разом із нею на посаді гідрогеолога. Тоді закохані вирішили приїхати на батьківщину чоловіка – в Енергодар – та тут залишилися жити. Після чого подружжя влаштувалося працювати на нашу славнозвісну ЗАЕС.

Хто вони, геологи? Та в чому полягає їхня робота? Про це дивіться в нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Очільник області розкритикував неякісний і невчасний капремонт в енергодарській СМСЧ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X