На замітку енергодарцям: створено Е-квиток на всі види транспорту України

Як повідомляє УНІАН, з наступного місяця в Україні розпочне роботу програма єдиного електронного квитка на всі види транспорту. За попереднім рішенням Кабміну, даний проект розрахований на більшість міст країни.

Цю інформацію в ефірі «Сніданку 1+1» надав міністр інфраструктури Владислав Криклій:

«Дана програма передбачає об’єднання всіх видів транспорту, серед яких залізничний, автобусний, муніципальний та авіасполучення. Планується також не обмежуватися перевізниками нашої країни і спробувати долучатися до міжнародних» –  повідомив міністр.

В таких містах як Київ, Харків та Дніпро тестування цього проєкту вже відбулося, поки що в межах муніципального транспорту.

Також Криклій продемонстрував, який вигляд зараз має квиток. Це звичайний аркуш А4, на якому розташовано декілька QR– кодів та вся необхідна інформація для пасажирів.

Згодом вигляд квитка буде змінено, а саме зменшиться загальний розмір, створиться один QR- код, який об’єднає всі види транспорту, що знадобляться пасажирам. За допомогою сервісу Smart Ticket люди з легкістю зможуть придбати квитки заздалегідь.

Початковим етапом даної системи стануть метрополітен і нічні потяги за напрямками Харків, Львів та Київ. Та протягом місяця планують приєднати до цього списку весь муніципальний транспорт Києва, наголосив Віталій Криклій.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мешканці Енергодара потрібна допомога небайдужих

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X