Енергодарський колектив «Ельдорадо» – переможець «UKRAINIAN DANCE CUP»

Енергодарський взірцевий театр танцю «Ельдорадо» вже традиційно привіз додому нагороди за зайняті перші місця. На цей раз  участь  наші маленькі таланти взяли у Всеукраїнському відкритому кубку  регіонів з хореографічних дисциплін «UKRAINIAN DANCE CUP», що проходив  з 16 по 18 травня в Києві.

Взірцевий театр танцю «Ельдорадо» вразив країну своїми талантами
Енергодарський театр танцю «Ельдорадо» привіз додому нові нагороди

Програма фестивалю включала 145 хореографічних номерів самих різних напрямків,  три з яких представляли  маленькі енергодарці. Це  вальс «Мрії збуваються» (молодша група), «Крик душі» (старша група), «Бугі-вугі» (змішана категорія). За виконання авторських постанов свого керівника  вони отримали 3 кубки за перше місце, дві відзнаки – «Перлина фестивалю» та грошову винагороду отримав наймолодший учасник колективу Максим Александров. А за  яскравість виступу, високу майстерність колектив «Ельдорадо» був  відзначений золотоюстатуеткою «Зірки талантів» та грамотами кожен з його учасників.

Енергодарські танцівники беруть першість на Всеукраїнських фестивалях
Театр танцю «Ельдорадо» ( м. Енергодар)

Самі ж  діти розповідають про фестиваль з великим захопленням та гордістю за результати, які отримують. Кожна  постановка для маленьких танцюристів – це ціла історія, ціле життя, яке вони проживають, вкладаючи туди частинку свого серця та душі.

Самому ж колективу нещодавно виповнилося 20 років. Це немалий шлях, на якому його керівник Ірина Петрішак створює світ, в якому молодь міста  має змогу  не лише навчитися танцювати, а й керувати своїми емоціями, мріями та бажаннями. Завдяки кропіткій та важкій  праці на паркеті, кожен малюк відкриває не лише всій Україні, а й світу свій великий талант.

Енергодарський танцювальний колектив привіз додому нагороди
Енергодарці прийняли участь  в хореографічному фестивалі «UKRAINIAN DANCE CUP»

Дякує Ірини Петрішак в першу чергу батькам маленьких зірочок та Управлінню освіти Енергодара, бо без фінансової підтримки реалізовувати свій творчий потенціал, прославляти своє місто було б дуже важко.

Окрім своїх виступів, приймали участь колективи в майстер-класах   відомого хореографа Алли  Агафонової. Всі з захопленням розповідають про свою подорож та мріють про те, як поїдуть на фестиваль наступного року.  Найближчим часом «Ельдорадо» збирається підкорити публіку Іспанії. Тож, побажаємо їм успіху і перемог!

Варвара Соболева, Михайло Веселов, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Рятувальники показали школярам Енергодара цікаву сторону своєї роботи

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X