Коли в Енергодарі з‘являться довгоочікувані експрес-тести?

Пандемія коронавірусу в самому розпалі, а в місті з найбільшою в Європі атомною електростанцією до цих пір немає жодного експрес-тесту. Містян час від часу «годують» обіцянками, мовляв, от-от будуть, але результату поки що так і немає.

Коли в Енергодарі з‘являться довгоочікувані експрес-тести?

Заступник міського голови Енергодара Андрій Терентьєв 25 березня повідомив нашим журналістам, що очікується поставка в Енергодар 250 тестів швидкого реагування на небезпечний вірус. Щоправда, як скоро вони надійдуть,  точно невідомо. «Думаю, на тижні експрес-тести будуть в Енергодарі»,-  так прокоментував Андрій Терентьєв ситуацію.

Також відомо, що очікувані тести, скоріш за все, будуть гуманітарною допомогою «зверху». Щодо придбання їх за бюджетні кошти, то Андрій Альбертович зазначив: наразі немає постачальників, у яких їх можна закупити, тож 250 експрес-тестів – це все, чим нас можуть потішити найближчим часом.  Та чи  тільки нам здається,що для населення  більш як в 50 тисяч така кількість замала?

Звичайно, не забули ми і обіцянку народної депутатки Юлії Яцик, яка раніше повідомляла про намір придбати на округ 125 тестів, і близько 25 з них передати в енергодарську лікарню. Де ж вони?! На це питання народна обраниця відповіла нам так: 25 березня тільки отримали першу партію тестів. До кінця тижня вони будуть передані до лікарень. Тож, виходить, нічого не лишається, як тільки чекати.

Читайте також: До відома енергодарців: в Україні продовжили карантин

1 Комментарий
  1. Алекандер :

    Пенсионерам выдали лепистки и довольные.Пусть себе возьмёт и носит Музыка. Что нормальных масок нет.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X