В Енергодарі вихованці літньої школи МАН побували на екскурсії в пожежній частині

Вчора, 15 серпня, до рятувальників 13-ДПРЧ завітали вихованці літньої школи Енергодарської Малої академії наук. Про це повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС.

В Енергодарі вихованці літньої школи МАН побували з екскурсією у пожежних
Екскурсію для дітей проводив заступник начальника 13-ДПРЧ Павло Пилінський

Гостинно зустрічав та проводив екскурсію для дітей і педагогів заступник начальника 13-ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Павло Пилінський.

Екскурсія була проведена по всій території пожежної частини. Павло Сергійович показав аварійно-рятувальне обладнання й спорядження, яке знаходиться на озброєнні частині, бойовий одяг вогнеборців. Також, продемонстрував дітям професійні вміння та навички, а саме: основи надання домедичної допомоги, способи в’язання пожежних вузлів, підйом у вікно навчальної вежі за допомогою штурмової драбини, саморятування з верхніх поверхів навчальної вежі тощо.

В Енергодарі вихованці літньої школи МАН побували з екскурсією у пожежних
Павло Сергійович продемонстрував дітям професійні вміння та навички

Крім того, Павло Пилінський розповів дітям про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадав правила безпеки життєдіяльності.

В Енергодарі вихованці літньої школи МАН побували з екскурсією у пожежних
Діти зробили пам’ятну фотографію з рятувальниками

На згадку про цікаву та пізнавальну екскурсію діти зробили пам’ятну фотографію з рятувальниками. Користуючись нагодою, вихователі разом з дітьми подякувати усім пожежним-рятувальникам за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожежі та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування.

Читайте також: Енергодарців запрошують взяти участь у святковому квесті до Дня незалежності

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X