Пенсіонерам освіти Енергодара влаштували екскурсію рідним краєм

Пенсіонерам освіти та ветеранам праці з енергодарської ГО «Наставник» нещодавно влаштували цікаву екскурсію рідним краєм. Енергодарці на чолі з головою громадської організації не просто відвідали визначні пам’ятки Кам’янсько-Дніпровського району, а й змогли доторкнутися до частинки своєї історії.

Енергодарські пенсіонери освіти їздили на екскурсію рідним краєм
Представники енергодарської ГО «Наставник» їздили в тур рідним краєм

Так, завдяки підтримці спонсора, яким виступив Іван Самойдюк, пенсіонери відвідали Новодніпровку, Заповітне та Велику Білозірку. В кожному з цих сіл енергодарці знайомилися з пам’ятками нашої історії. Допомогла в організації й проведенні цієї  пізнавальної екскурсії Людмила Іващенко.

В Новодніпровці пенсіонери освіти та ветерани праці відвідали монумент, який звели в пам’ять солдатам, що загинули у Другій світовій війні. Там енергодарців зустріли місцеві школярі, які читали вірші і розповідали гостям різні цікаві моменти з історії їх села, про те, та які саме бої велися на території Нововдніпровки.

Пенсіонерам освіти Енергодара влаштували екскурсію рідним краєм
Пенсіонерам освіти Енергодара влаштували цікаву екскурсію

Далі дорога вела їх до села Заповітне. Там пенсіонери, серед яких було багато Дітей війни, поклали квіти на братські могили, де заховані солдати, загиблі у Другій світовій. Для бабусь та дідусів, які бачили війну своїми очима, така поїздка була дуже важливою. Їм приємно, що є люди, які не забувають історичні місця нашого краю, та мають можливість й іншим показати такі пам’ятні місця.

Енергодарських ветеранів возили на екскурсію по рідному краю
Пенсіонери освіти Енергодара відвідали історичні місця рідного краю

Та й це ще не все! Далі пенсіонери попрямували до села Велика Білозірка, де відвідали музей, в якому зібрано безліч історичних експонатів нашого району. Деякі ветерани, не стримуючи сльози, згадували події давнини та розповідали один одному історії, які за часів війни бачили на власні очі.

З туристами був відомий краєзнавець Володимир Марченко. Він знає дуже багато цікавого та пізнавального про наш Кам’янсько-Дніпровський район. Саме Володимир Тарасович і став екскурсоводом для енергодарців.

Пенсіонери та ветерани Енергодара задоволені екскурсією по рідному краю
Енергодарські пенсіонери вражені екскурсією рідним краєм

Всі пенсіонери та ветерани вдячні за такий подарунок організаторам. Як зазначила голова Громадської організації  «Наставник» Раїса Яківна Корендо, ця екскурсія дала їм зрозуміти, що ніхто не забутий, і ніщо не забуте.

Читайте також: Мешканці Енергодара присвоїли звання “Мати-героїня”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X