В Заповітному відкрили пам’ятну стелу «Ехо війни»: репортаж з місця події

В суботу, 8 лютого, в селі Заповітне, з нагоди 75-ої річниці звільнення України від гітлерівських загарбників, відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели «Ехо війни». Вона присвячена героїзму воїнів, загиблих в боях за нашу землю на Нікопольському плацдармі в 1943 – 1944 роках.

«Ехо війни» : в Заповітному завдяки небайдужим людям з’явилася пам’ятна стела
В Заповітному відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели «Ехо війни»

Не зважаючи на досить прохолодну погоду, на відкриття пам’ятного знаку зібралися як дорослі, так і діти. Кожен розуміє важливість та необхідність цього святого місця.

В Заповітному відкрили пам’ятну стелу «Ехо війни»: репортаж з місця події
На відкриття пам’ятного знаку зібралися як дорослі, так і діти

На відкритті пам’ятної стели були присутні й ініціатори її створення. Володимир Марченко вже 55 років займається пошуковими роботами. Разом з командою однодумців саме Володимир Тарасович стояв у витоків створення стели  «Ехо війни».

 Завдяки величезній роботі пошуковця за кілька десятків років вдалося встановити імена і з почестями перепоховати  багатьох раніше невідомих героїв Другої світової.

 Під час відкриття знаку  він подякував всім, хто його підтримував в цій важливій справі: Івану Гнатовичу Самойдюку, Сергію Федоровичу Холоду, Нікітенко Олексію Олексійовичу, Анатолію Анатолійовичу Волкову та Віктору Пантелійовичу Поліхрамову.

Володимир Марченко подякував всім, хто його підтримував в цій важливій справі
На відкритті пам’ятної стели були присутні й ініціатори її створення

Колектив Медіа Центра теж висловлює щиру вдячність небайдужим людям, які не дають забути про величезний, мужній подвиг наших співвітчизників. Ми маємо вічно пам’ятати наших героїв!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа ЦентрЕнергодар

Читайте також: Жителька Енергодара відзначила 90-річний ювілей

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X