Обережно: дитячий майданчик в Енергодарі!

Все гарно по проспекту Енергетиків, 8. Дитячий майданчик, дерев’яні альтанки, невеличкий парк… А ще – дерев’яний остов із іржавими «зубастими» цвяхами. Колись цей «монстр» був гарним декоративним млином.

Функціонально він виконував лише естетичну роль. Біля нього навіть можна було зробити селфі! Нажаль, час, а скоріше, енергодарські вандали не пожаліли дерев’яного красеня. Поступово, дошка за дошкою, млин втратив свою привабливість. Натомість став небезпечним об’єктом на дитячому майданчику.

Кожен день повз нього діти йдуть до садка і школи. Молоді матусі на шляху до молочної кухні бавляться з малюками на цьому майданчику. Дорослі навіть тренуються на тренажерах поруч. А він і досі стоїть. І оскалює свої небезпечні цвяхові зуби на весь світ. Скільки малюків вдалося йому подряпати? Скільки кофтинок і футболок порвати? Чи довго він протримається на своїх декількох металевих «ногах»-арматурах? І чи не постраждає хтось від такого падіння «Пізанської вежі»?

Питання відкрито. А ми звертаємося до балансоутримувачів майданчика по проспекту Енергетиків, 8: демонтуйте, будь ласка, цього небезпечного монстра від гріха подалі! Нехай енергодарські малюки бавляться на безпечних майданчиках.

МедіаЦентр

Читайте також: І знов 25! Або нескінченні проблеми Лісової, 6 після капремонту дороги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X