Дистанційне навчання в енергодарських школах: думка освітян, батьків та учнів

Ще рік тому ніхто навіть не міг би подумати, що звичний навчальний процес переміститься зі шкільних класів додому, в режим онлайн. Перехід на дистанційну освіту став для української школи справжнім викликом. Але якщо навесні, після запровадження жорсткого карантину, освітяни, діти та батьки не були готові до такої форми навчання, то з новим навчальним роком вони вже більш-менш пристосувалися до обставин і вимог часу.

А як в Енергодарі йдуть справи з «дистанційкою»? Про це МедіаЦентр запитав у всіх учасників освітнього процесу. Спершу ми звернулися до батьків, які останнім часом багато в чому перебрали на себе функцію педагогів, та поцікавилися їхнім ставленням до віддаленої форми навчання.

Дистанційне навчання в енергодарських школах: думка освітян, батьків та учнів
Дистанційне навчання в енергодарських школах: думка освітян, батьків та учнів

А от більшість учнів все-таки радіють принадам дистанційного навчання.

А як проходить освітній процес в умовах «дистанційки» в енергодарських школах та наскільки успішною є комунікація між всіма його учасниками? Про це на прикладі свого закладу нам розповіла директорка ЕНВК №1 Ірина Стьопіна.    

Директорка ЕНВК №1 Ірина Стьопіна

Як відомо, сьогодні в Енергодарі учні початкових класів навчаються у школах у звичному режимі з дотриманням всіх санітарних норм, а учні 5–11 класів перебувають на «дистанційці». У ЕНВК №1 із 1115 дітей 675 навчаються віддалено. Так звана «школа в моніторі», звичайно, має безліч своїх особливостей. Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Японська мудрість говорить: «Один день спілкування з хорошим учителем вартує більше, ніж тисяча днів роботи з підручником». Тому енергодарські освітяни все-таки чекають на завершення карантину та зустріч з дітьми у режимі офлайн.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Медицина, ЖКГ, бюджет: новий мер Енергодара провів першу прес-конференцію

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X