Диму без вогню не буває, або Чи горіла Запорізька теплова електростанція?

Сьогодні, 6 грудня, приблизно о 15:30 погляди енергодарців та навіть наших найближчих  сусідів  привернув чи-то дим, чи то пара, яка рясною чорною хмарою сходила від енергоблоків Запорізької теплової електростанції. Звісно, цю подію почали активно обговорювати у Фейсбук. Були навіть припущення, що на ЗаТЄС сталася пожежа.

Офіційне пояснення події вже згодом у соціальній мережі Фейсбук надав Дмитро Дрозд, менеджер Запорізької ТЕС ДТЕК Запорізька ТЕС | Facebook

«Сьогодні, 6  грудня, сталася аварійна зупинка енергоблоку №1 через несправність  запобіжного клапану котла. Спрацював технологічний захист енергоблоку, який оперативно зупинив обладнання.  Це супроводжувалося надмірним  викиднем пари, яка підняла осівший вугільний пил. Енергетики приступили до усунення порушень».

Чи була подія надзвичайною? Як швидко ліквідували наслідки? І чи є ризик для населення і екології в наслідок таких аварійних викидів? Будемо сподіватися, що ні.

У нашої редакції є побажання до керівництва ТЕС на майбутнє: якщо на станції трапляються нештатні ситуації, то  мешканці міста мають право про це дізнаватися оперативно. Бо відсутність своєчасної інформації породжує тривогу, хвилювання та різноманітні чутки, один-одного страшніший. А ми за безпеку. Технологічну і інформаційну.

МедіаЦентр  Енергодар

Читайте також: В Енергодарі 1700 людей продовжують лікуватись від COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X