Серед хворих на COVID-19 – двоє дітей та чоловік, якого госпіталізували до Дніпрорудного

На своїй сторінці в Фейсбук міський голова Павло Музика прокоментував ситуацію з виявленими в Енергодарі випадками захворюваності на COVID-19

Як повідомляє мер, посилаючись на лікарів, серед трьох хворих в Енергодарі – двоє дітей та чоловік. Наскільки нам відомо, діти з різних родин. Їх стан наразі задовільний і йде на покращення. Родини знаходяться на самоізоляції. А от чоловіка середнього віку з коронавірусом госпіталізували до Дніпрорудненської лікарні. Щодо важкості його стану поки що інформації немає.

«Пацієнти та члени їх родин ознайомлені з рекомендаціями Мінздрава щодо самоізоляції. Її дотримання – на контролі у поліції та медиків» – йдеться у повідомленні.

Серед хворих на COVID-19 – двоє дітей та чоловік, якого госпіталізували до Дніпрорудного
Серед хворих на COVID-19 – двоє дітей та чоловік, якого госпіталізували до Дніпрорудного

Павло Музика також проінформував громадськість, що сьогодні, 11 квітня, відбулося екстрене засідання оперативного штабу, на якому було прийнято рішення посилити дезінфекцію будинків та під’їздів, де мешкають захворілі на коронавірус люди. Та попри чисельні питання в соціальних мережах, які саме це адреси, така інформація не розголошується.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Обов’язково до перегляду: лайфхаки на карантин від Карини Арсентьєвої

Мысли посетителей
  1. Аноним :

    Уважаемая редакция, могли бы вы точно проверить информацию, которую нам предоставляет власть и смсч. Поговаривают, что дети из одной семьи. Они были на отдыхе в США. Мама говорят также больна, но это хотят затушевать, потому что у мамы бизнес по всему городу. Но и интересно каким образом им сделали тесты, если не всем их делают просто так. Возможно благодаря их авторитету в городе. Но разве это честно по отношению к другим жителям, которые возможно также носители, Но им тестов никто не сделал?!

  2. Анонім :

    А подъезды других домов будут обрабатывать? А супермаркеты будут контролировать? А то пока контролируют только церкви, нельзя зайти помолиться, хотя карантинные меры все выполняются.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X