Енергодарським дітлахам подарували чудове місце для розваг

Діти – квіти життя. Треба робити так, аби у них все було найкраще. Саме тому для енергодарської малечі у парку Перемоги побудували сучасний, яскравий дитячий майданчик. Такий подарунок для юних енергодарців зробила профспілка НАЕК “Енергоатом” за ініціативи генерального директора Запорізької атомної електростанції Олександра Остаповця. На урочистому відкритті були присутні як дітлахи, так і поважні гості, які завітали в Енергодар, аби привітати жителів з такою чудовою подією.

В Енергодарі відкрили новий дитячий майданчик
Енергодарській малечі побудували новий дитячий майданчик

Голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич від щирого серця побажав жителям Енергодара, аби такі гарні події відбувалися в місті як можна частіше. А також відзначив, що відкриття дитячого майданчика в Енергодарі – це найкращий захід, на якому він був присутній в цьому році.

Олексій Лич побажав енергодарцям всього найкращого
Голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом»  привітав енергодарців

Емоційне свято супроводжувалося дзвінким дитячим сміхом та посмішками на обличчі всіх присутніх енергодарців. Дійсно, Енергодару тепер може позаздрити будь-яке місто, адже такий класний дитячий майданчик – наша гордість!

 Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець також привітав енергодарців з відкриттям нового місця відпочинку. Та запевнив, що це тільки початок – далі на енергодарців чекають нові спортивні майданчики, які от-от побудують у місті.

Енергодарцям скоро побудують спортивні майданчики

В Енергодарі скоро побудують нові спортивні майданчики

Дуже добре, що в Енергодарі, не дивлячись на всі негаразди та проблеми, відбуваються такі гарні події. Ми пишаємося тим, що є небайдужі люди, які піклуються про добробут свого рідного міста.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Жителям Енергодара виділять матеріальну допомогу з депутатського фонду

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X