Чи є в Енергодарі нормальна медицина: думка містян

Медицина – це та сфера, яка стосується абсолютно кожної людини. Хочемо ми того чи ні. Звертаючись по допомогу у медичні заклади, ми довіряємо їм найголовніше у житті – своє здоров’я.

На жаль, у нашій країні конституційне право кожного громадянина на ефективне і доступне медичне обслуговування – це зазвичай всього лише рядок з Основного Закону, який має мало що спільного із сьогоднішніми реаліями.

А, можливо, в енергетичній столиці України, де рівень медичного обслуговування має бути нехай і не абсолютно відмінним, а хоча б якісним, справи йдуть краще? Про це ми вирішили поцікавитися безпосередньо у  енергодарців.

Чи є в Енергодарі нормальна медицина: думка містян
Чи є в Енергодарі нормальна медицина: думка містян

Ми запитали людей на вулицях, як вони ставляться до медицини у нашому місті та запропонували озвучити всі хвилюючі питання, пов’язані з медобслуговуванням в Енергодарі.

На жаль, більшість опитаних нами людей не задоволені станом речей у місцевій медицині (наприклад, закриттям стоматологічної поліклініки, проблемами з киснем в інфекційному відділенні, складною процедурою відвідування сімейних лікарів, високими цінами на медобслуговування тощо). Деякі респонденти взагалі стверджують, що медицина в Енергодарі відсутня та звинувачують в цьому владу з її безхазяйністю. Детальніше дивіть у нашому сюжеті.

То чи буде медицина в Енергодарі якісною, а влада – поверненою обличчям до людей, – покаже час.  

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Не завдяки, а всупереч: енергодарські футболісти – володарі Кубку голови ЗОДА

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X