В Енергодарі через яму на ВІДРЕМОНТОВАНІЙ дорозі сталася ДТП!

Сьогодні, 4 травня, близько 10.00 в Енергодарі, напроти Палацу культури «Сучасник» сталася аварія, якої цілком можна було б уникнути. Якби не глибока небезпечна яма, яка утворилася посеред ВІДРЕМОНТОВАНОЇ дороги!

Як повідомив МедіаЦентру свідок ранкового ДТП,  в яму, яка виявилася для водія прикрою несподіванкою, потрапив чоловік на скутері. На жаль, він втратив керування транспортним засобом, впав на дорогу і отримав травми. Чоловіка було госпіталізовано до лікарні, де лікарі оцінять стан його здоров’я і нададуть допомогу.

У зв’язку з цим прикрим випадком виникає низка цілком закономірних питань. Перше. Свого часу ремонт проспекту Будівельників влада позиціонувала як дуже якісний, на десятиріччя. І от минуло зовсім небагато часу, і посеред дороги утворюються небезпечні ями. Так що там з якістю робіт і хто за це нестиме відповідальність? Чи є гарантія від компанії, що виконувала роботу?

В Енергодарі через яму на ВІДРЕМОНТОВАНІЙ дорозі сталося ДТП!
В Енергодарі через яму на ВІДРЕМОНТОВАНІЙ дорозі сталося ДТП!

Наступне. Влада Енергодара не їздить дорогами міста, а літає повітрям? Тільки так можна пояснити, що до сих пір ніхто навіть не взявся за вирішення проблеми в центрі міста. Та навіть  попереджальними стрічками не огородили небезпечне місце. Чекали на перше серйозне ДТП? Ну так дочекалися…

Сподіваємося, що на ці питання представники влади  найближчим часом нададуть публічну відповідь, а небезпека на дорогі буде оперативно усунена.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі частина житлових будинків лишиться без гарячої води

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X