Недитяча гра акторів дитячого театру: енергодарців вразили драматичним спектаклем

5 жовтня в культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулася прем’єра драми «Кукушка», автором якої є Ася Котляр. Фантастичним є те, що глибокий спектакль з душевним відлунням, який чуєш ще довго, після перегляду, зіграли актори енергодарського дитячого театру «Фантазія». Родзинкою постанови стали дорослі, які вперше долучилися до спектаклю.

В культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулася прем’єра драми «Кукушка»
Актори енергодарського дитячого театру зіграли глибокий спектакль

Світлана Аненкова, яка вже багато років є режисером дитячого театру, розповідає, що діти самі забажали покликати своїх батьків, аби зіграти разом. І ті не відмовилися. Отож, зібравшись разом, актори та режисер вирішили поставити спектакль «Кукушка», який, виявляється, цілих п’ять років чекав свого часу, аби ожити на сцені. Світлана Олександрівна тримала сценарій драми «про запас», та все не було підходящого моменту, але коли діти запропонували зіграти щось «доросле», режисер зрозуміла – це буде «Кукушка».

Діти самі забажали покликати своїх батьків, аби зіграти разом на сцені
Сценарій драми «Кукушка» цілих п’ять років чекав свого часу, аби ожити на сцені

Спектакль «Кукушка»  – це перш за все драматична, емоційна історія батьків та дітей. Сумна доля жінки та розплата за помилки – саме такі важкі сцени юні енергодарці змогли прожити та допомогли глядачу відчути проблематику буття.

За виступом акторів захоплено спостерігали ті, хто розуміється в прекрасному. Близькі та рідні люди прийшли привітати дорослих акторів з дебютом, та вкотре насолодитися грою талановитих вихованців дитячого театру «Фантазія».

Недитяча гра акторів дитячого театру: енергодарців вразили драматичним спектаклем
Спектакль «Кукушка»  – це перш за все драматична, емоційна історія батьків та дітей

Цього року енергодарський дитячий театр «Фантазія» святкує чималий ювілей – 10 років. Режисер не втратила можливість привітати своїх вихованців та побажала їм незгасаючої творчої енергії, щастя, сил та наснаги. Також зазначила, що її вихованці – найкращі!

Медіа Центр приєднується до привітань. Щиро дякуємо вам за вашу творчість, бажаємо вашому театру натхнення та цікавих ідей! З ювілеєм вас!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Яка доля чекає на безпритульних тварин в Енергодарі?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X