У справі з призначення «МДЛ Енергодар» почався допит свідків

В Енергодарі, не без активної допомоги керівництва «Місто для людей», ширяться чутки, що всі суди програні, тож, альтернативи керуючій компанії немає. Але це зовсім не так. Чергове судове засідання в Запоріжжі відбулося 9 квітня. І на нього покладали багато надій.

У справі з призначення «МДЛ Енергодар» почався допит свідків
Адвокат позивачів Владислав Дьяченко в суді Запоріжжя

На початку адвокат позивачів Владислав Дьяченко намагався з’ясувати, чи було засідання виконкому, на якому, начебто, прийняли рішення щодо керуючої компанії. Адже ні Тетяна Баляба, ні Микола Захаров такого рішення не бачили й вважають, що засідання було сфальсифіковано. А от захисник відповідачів Дмитро Греков (тобто, представник міської влади), стверджує, що проект рішення отримали всі.  Незручні питання ставив і Сергій Хоролець, який є третьою стороною цього процесу, адже брав участь в скандальному конкурсі.

Учасник судового процесу, депутат міської ради Сергій Хоролець
Незручні питання ставив і депутат Енергодарської міської ради Сергій Хоролець

Взагалі ж, це засідання виявилося доволі плідним й дуже цікавим. З самого ранку й до кінця робочого дня суд заслуховував свідків. В основному, членів та працівників виконкому, які причетні до цієї скандальної справи.

Всього з двадцяти одного свідка цього дня на суд з’явилися дев’ять. Серед них заступники міського голови Ігор Курдя й Василь Розводов, керуючий справами виконкому Володимир Біряк, головний юрист виконкому Дмитро Поліщук, член виконкому Віталій Каленський, заступник начальника управління комунальної власності Алла Терехова, член комісії, депутат Іван Леонтьєв,  депутат Сергій Холод.  Кожного попередили про відповідальність в разі брехні.

Енергодарські можновладці свідчать в суді
У справі з призначення «МДЛ Енергодар» почався допит свідків

Ми навмисне  не даємо в сюжеті пряму мову  з допитів свідків, аби ті, що присягнуть наступного разу, не повторювали вже сказане слово в слово. Зазначимо тільки, що говорили про загадкове засідання  з призначення МДЛ, яке начебто відбулося в вихідний день в приміщені УКСу, але протоколу його немає. Питали й про те, чого одних членів комісії на нього запросили (звичайно, якщо воно справді було), а інших – ні. Та ставили ще безліч незручних питань. І в показах свідків були  розходження. На окремі питання відповіді вони так і не надали. Декому навіть стало погано настільки, що прийшлось виводити з приміщення суду. Тож на наступному засіданні, яке відбудеться вже 6 травня, допит свідків продовжиться. А поки що позивачі звертаються до енергодарців із проханням: дочекайтеся завершення судового процесу, а доти не платіть МДЛ!

Докладніше дізнатися про судове засідання ви можете з сюжету МедіаЦентру.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Сесія в Енергодарі: борги «ПКВ» та чергове обговорення судів по «МДЛ»

Мысли посетителей
 1. Иван :

  Зря Татья Баляба публично призывает жителей Энергодара не плать “услуги”. Помоему это не законно.

  1. Валентина :

   Я с Вами согласна.

  2. Stanislav :

   ссылку на нарушенный закон пожалуйста в студию

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X