Чи отримають енергодарські медики, що перенесли COVID-19, одноразову матеріальну допомогу?

Вчора, 28 січня, відбулася чергова оперативна нарада міського голови Дмитра Орлова з керівним складом медичних закладів.Учасники засіданнярозглянули проблемні питання галузі та ситуаціюіз захворюваністю на коронавірус серед містян на теперішній час.

Як повідомили на сайті міськради, рівень захворюваності у місті значно знизився. Так, за останні два тижні COVID-19 підтвердили у 91 людини, 3 енергодарців, на жаль, пішли з життя. Наразі від коронавірусу лікується241 людина, в серед них пятеро– на стаціонарі.За звітний період лікарі відібрали233 ПЛР-тести та 45 проб на ІФА.

На Запорізькій АЕС, після встановлення сучасного лабораторного обладнання, придбаного завдяки профспілковому комітету НАЕК «Енергоатом» для персоналу ЗАЕС, також почали проводити тестування крові на антигени та антитіла COVID-19.

Чи отримають енергодарські медики, що перенесли COVID-19, одноразову матеріальну допомогу?

Також учасники зустрічі обговорили питання щодо можливості виділення з міського бюджету коштів для одноразової матеріальної допомоги медичним працівникам, які перехворіли на коронавірус. Так, з початку пандемії COVID-19 діагностували у 33 працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги та у 65 осіб персоналу СМСЧ. Тож додаткові кошти для виплати медичним працівникам такої компенсації планують закласти до програми розвитку охорони здоров’я та винести на розгляд депутатів міськради.

На майбутній сесії також планують розглянути питання про виділення додаткових коштів на придбання двох джерел автономного електропостачання для СМСЧ, що дозволить лікарям працювати в сприятливих умовах та запобігти виникненню аварійних ситуацій на випадок відключення електропостачання.

Одним із найпроблемніших залишається питання роботи рентген-апарату у СМСЧ. Через зношений станапарат, що розташований на 6 поверсі дорослої поліклініки,наразі не працює. Щодо нового цифрового рентгену, який встановлено у стаціонарі, то наразі він також знаходиться у несправному стані через пошкоджений кабель електропостачання. Як повідомив директор КНП «СМСЧ» Андрій Бредихін, через специфічність обладнання здійснити ремонт власними силами неможливо. Отже для відновлення роботи рентгену долучено фахівців ЗАЕС та технічних спеціалістів із Запоріжжя. Термін вирішення цього питання мер тримає на особистому контролі.

Міський голова також довірив керівникам СМСЧ закупити для приймального відділення тести на виявлення алкоголю та наркотичних речовин у крові. Актуальність цього питання обговорювалася на зустрічі з представниками правоохоронних органів міста.

Під час зустрічі також порушили питання завершення капітального ремонту приймального відділення. Тож найближчим часом планують провести експертне обстеження стану виконаних робіт та переглянути обсяги задач, які треба реалізувати у майбутньому.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Виконком сказав «так» проведенню інвентаризації землі під розширення кладовища в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X