Приєднуйтеся: енергодарці планують допомогти Василівському зоопарку

Працівники Василівського зоопарку на своїй сторінці у соцмережі Instagram звернулися до небайдужих людей за допомогою. Утримувачі домашнього притулку повідомляють, що у часи карантину вони не можуть прогодувати тварин.

Енергодарці планують допомогти Василівському зоопарку

Оскільки раніше на їжу для чотирилапих кошти йшли з кафе, яке працювало на території зоопарку, то тепер у власників, буквально, опустилися руки. Вони вимушені просити допомоги у небайдужих, аби пухнасті улюбленці пережили важкі часи карантину.

Багато жителів Запорізької області відгукнулися на публікацію власників зоопарку, серед них є й енергодарці. Люди купують овочі та фрукти, зернові культури та везуть до Василівки.

На публікацію відреагувала навіть колишня наречена Віталія Козловського, відома українська блогерка Раміна Ескахзай. Дівчина звернулася до своїх підписників, аби ті перерахували кошти власникам зоопарку, або ж допомогли харчами.

Енергодарці навідаються до Василівського зоопарку

Енергодарці дуже переймаються долею тварин і на цьому тижні, а саме в середу, 25 березня, збираються провідати чотирилапих у зоопарку. Тож, якщо ви хочете передати пухнастикам «смачний привіт», телефонуйте за номером +380666372937, запитуйте Василину. Мешканка Енергодара надасть вам детальну інформацію, куди принести їжу для тварин.

Давайте робити гарні справи разом!

Читайте також: На Запоріжжі зацвів найбільший в світі кизиловий сад

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X