Тяжкохворому енергодарцю необхідна допомога небайдужих людей!

В редакцію Медіа Центра знову з проханням про допомогу звернулася жителька  Енергодара Наталія Круть. Жінка закликає підтримати її сина Олександра Помаза, який протягом двох років бореться за своє життя. На початку 2020-го ми розповідали вам історію про недугу сорокарічного енергодарця.

Він хворіє на дилатаційну кардіоміопатію. Це захворювання міокарду з вираженим порушенням насосної функції серця та дилатацією (розширенням) обох шлуночків.

Пройшовши вже великий шлях  обстежень та лікування, котрі коштують чималих витрат, лікарями Інституту Серця МОЗ України встановлено, що чоловік потребує пересадки органа. Оскільки в Україні трансплантацію серця не роблять, сусідня країна Білорусь погодилася провести цю складну операцію.

Гроші на операцію, а саме 110 тисяч доларів, тяжкохворому Олександру виділили в Міністерстві охорони здоров’я України. Але на проживання в іншій країні та післяопераційну реабілітацію необхідна ще досить велика сума, яку родина не має.

Саме тому пані Наталія звертається до всіх небайдужих людей, аби ті, хто не може допомогти матеріально, розповсюдили історію її сина у своїх соціальних мережах. Сам Олександр Помаз дуже вдячний  людям за допомогу. Чоловік побажав кожному, хто його підтримує міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Шановні читачі! Допоможіть матері врятувати сина! Тільки разом ми зможемо подарувати людині шанс на повноцінне життя! Зараз для Олександра важлива кожна копійка.

Тож, якщо ви маєте можливість, надсилайте кошти на картку мами Олександра Наталі Круть: 4149 4991 2783 9635. Або звертайтеся до неї за телефоном +38(095)7514281.

Давайте разом робити гарні справи!

Дар’я Климак, Анна Федоренко, Олександр  Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Рятувальники Енергодара закликають дотримуватися правил безпеки на воді!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X