Яка доля чекає на НЕприватизовані квартири енергодарського гуртожитку?

Мешканці гуртожитку «Славутич -1» в Енергодарі обурені тим, що  на проблему, яка їх спіткала, влада не зважає вже тривалий час. Вони зібралися гуртом та розповіли журналістам і депутату міської ради Івану Леонтьєву, що їх квартири та кімнати не приватизують вже багато років. Енергодарці у відчаї і вже не мають сил терпіти.

Чому влада не приватизує власні квартири енергодарців, які мешкають у гуртожитку?
Енергодарцям не приватизують їх власні кімнати у гуртожитку

«Ми боїмося втратити своє житло, в якому мешкаємо вже більше 25 років. Влада нам не дає ордери. Ми стоїмо на роздоріжжі, бо вже не знаємо до кого звертатися. Звідусіль чекаємо захисту та допомоги, але все марно. В нас ніби замкнене коло. Чого нам чекати далі? Куди нам йти жити після цього?» – обурюється жителька гуртожитку «Славутич-1»

Енергодарці, які живуть у гуртожитку, бояться залишитися на вулиці
Жителі гуртожитку обурені бездіяльністю влади

Депутат міської ради Іван Леонтьєв підтримав жителів гуртожитку, та пообіцяв, що спробує допомогти енергодарцям вирішити проблему.

«Зараз все житло, яке ще неприватизоване, належить місцевій владі – управлінню комунальної власності. Ми спробуємо змінити статус гуртожитку сімейного типу на звичайний будинок. Для цього потрібне рішення сесії», – розповідає Іван Леонтьєв.

Жителям гуртожитку депутат пообіцяв допомогти вирішити проблему
Депутат міської ради Енергодара хоче допомогти жителям гуртожитку вирішити проблему

Жителі гуртожитку, як і більшість енергодарців, незадоволені  керуючою компанією  «Місто для людей». Вони планують створювати ОСББ. Нагадаємо, що в Енергодарі на сьогоднішній день зареєстровано  близько 19-ти об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Енергодарці хочуть бути господарями в своїх домівках самостійно, бо вже вдосталь  «наситилися» діяльністю МДЛ.

«Для створення ОСББ необхідно, аби в будинку було 50 % приватизованих квартир. А в гуртожитку «Славутич-1» їх всього 25%», – зазначає депутат.

Щоб створити ОСББ треба 50% приватизованих квартир
Для створення ОСББ необхідно 50% приватизованих квартир

Залишається сподіватися, що влада, нарешті,  візьметься за проблему  мешканців гуртожитку «Славутич-1», адже ті в повному розпачі. Будемо чекати на сесію міської ради, та разом з вами слідкувати за цією історією. Тільки разом ми зможемо домогтися справедливості.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Реформування енергодарської лікарні піде на користь як медикам, так і пацієнтам?

1 Комментарий
  1. М :

    Что за бред? Все прекрасно приватизируется! Люди просто хотят, чтоб за них решили их проблемы!!! У роспачі они!берете отказ с атомной станции, с мэрии и через суд , на основании этих отказов приватизируйте!да долго.. да много бумажек … но если нужно им, то они будут этим заниматься !

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X