В Енергодарі МДЛ через суд стягує борги з містян, з якими укладено ПРЯМІ договори

Доволі цікава інформація вчора, 25 березня, з’явилася на офіційному сайті Енергодарського міського суду.І стосується вона ситуації, що хвилює більшість містян – а саме боргів перед керуючою компанією «Місто для людей Енергодар» за її  послуги та намагання «МДЛ» стягнути їх примусово.

Уклав договір с «МДЛ Енергодар» особисто? Виконавча служба йде до тебе!
В Енергодарі МДЛ через суд стягує борги з містян, з якими укладено ПРЯМІ договори

У повідомлені, що було оприлюднене на сайті, сказано наступне:

« … До Енергодарського міського суду Запорізької області надійшло 14 заяв Товариства з обмеженою відповідальністю «Місто для людей Енергодар» про видачу судових наказів про стягнення заборгованості по оплаті послуг з управління багатоквартирним будинком.

За результатами їх розгляду, Енергодарським міським судом 22.03.2019 року винесено ухвали про відмову в задоволенні заяв про видачу судових наказів за двома заявами, у зв’язку з наявністю підстав, визначених ст.. 165 ЦПК України. Крім того, 25.03.2019 року судом винесено судові накази, якими задоволено 12 заяв про видачу судових наказів, у зв’язку з відповідністю поданих заяв вимогам, визначеним розділом ІІ Цивільного процесуального кодексу України, в тому числі наявністю письмових договорів, укладених між ТОВ «Місто для людей Енергодар» та окремими власниками квартир.

З огляду на інформацію, зазначену вище, роз’яснюємо, що в разі незгоди з винесеними судовими наказами, жителі міста, відносно яких винесені судові накази, не позбавлені права звернутись до суду із заявою про скасування судового наказу в порядку і строки визначені ст. 170 Цивільного процесуального кодексу України».

Енергодарців вкотре «розводять»?

Для тих, хто не дуже зрозумів, про що йде мова, пояснюємо. Суд задовольнив вимоги щодо примусового стягнення боргу саме з тих громадян – мешканців Енергодару, які уклали ОСОБИСТІ договори с керуючою компанію! Тож, тепер питанням примусового стягнення боргу займатиметься виконавча служба. Звичайно, якщо ці громадяни не скасують судові накази в судовому ж порядку, що теж цілком вірогідно.

Чому люди спочатку уклали договір, а потім відмовилися сплачувати, можна тільки здогадуватися. Чи то якість наданих послуг виявилася такою, що містяни принципово не хочуть платити, чи то ще яка причина, достеменно не відомо. Але, подейкують, що і тут «МДЛ» вдалася до хитрощів, аби налякати решту неплатників. Начебто, серед тих, хто має особисті договори, є працівники керуючої компанії. І примусове стягнення боргу – це така собі «карна» акція для решти енергодарців,аби показати, що на них теж чекає судовий примус. Та чи є дієвим таке залякування в разі того, якщо договір за вас уклав міський голова Павло Музика (а саме в більшості випадків так воно і було)? Дуже в цьому сумніваємося! Відчуття, що нас знову красиво «розводять»…

Дякуємо за підтримку аналітичну систему You Control.

Читайте також: Депутати і активісти Енергодара — про суди щодо МДЛ та комунальні негаразди

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X