У Запорізькій області багатодітні сім’ї отримуватимуть додаткову допомогу

Від сьогодні в Україні розпочинається виплата батькам на третю і наступну дитину щомісяця у розмірі 1 700 гривень. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться шість років.

У Запорізькій області багатодітні сім'ї отримуватимуть фінансову допомогу
З 1 квітня можна оформити додаткову допомогу на дитину

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину в цьому році. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має можливість з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає шести років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 гривень. Це додатково до щомісячних 860 гривень допомоги при народженні дитини.

У департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації надали роз’яснення, як отримати таку виплату.

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися в найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву на отримання грошей. При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 гривень.

Навіть якщо дитині п’ять років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, наразі в Запорізькій області налічується понад три тисячі багатодітних сімей, у яких є діти віком до шести років. Відповідно фінансову допомогу буде отримувати щонайменше така кількість місцевих жителів.

Читайте також: Жителі Запорізької області отримали понад 18 тисяч електронних ключів

1 Комментарий
  1. Алексей :

    А если у нас не свидетельство,а тимчасова довидка, бланков нет

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X