Добрі традиції: як в Енергодарі на Старий Новий рік щедрували

За традицією, 13 та 14 січня, з нагоди Старого Нового року, до виконавчого комітету з різдвяними вертепами завітали гості – фольклорний колектив «Родослав» разом з представниками міського об’єднання ВТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, фольклорний колектив Центру дитячої та юнацької творчості «Дніпряночка» та вихованці початкової школи №9. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Працівників виконкому привітали традиційними українськими колядками та святковими театралізованими виставами з Василем, Меланкою та Козою. А юний козачок Назарчик подарував глядачам показовий виступ з володіння шаблею.

Почесних гостей пригостили різдвяними смаколиками та солодкими подарунками.

По-святковому весело та яскраво 13 січня було й в приміщенні Енергодарського міського центру соцслужб. До Центру завітав народний колектив «Україночка» та привітав фахівців і клієнтів ЕМЦСС з новорічними та різдвяними святами. Про це повідомляється на сторінці Центру у Фейсбуці.

«Меланки» заспівали святкових пісень, ряджена «коза» дала всім гостям потриматися за ріжки на щастя в новому році, на виконання загаданих бажань.

Святкове дійство особливо сподобалося дітям з інвалідністю, які отримують соціальну  послугу денного догляду. Всі отримали безліч позитивних емоцій.

 

Читайте також: Де в Енергодарі пройдуть Водохресні богослужіння, освячення води та масові купання

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X