Дніпрорудненці Роман Сиркін та Андрій Корольов – чемпіони континентальної першості з ММА

Цього тижня у Києві пройшов чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв ММА, на який з’їхалися представники 14 країн. Для України це був дебютний досвід проведення у себе континентальної бійцівської першості.

До складу нашої збірної увійшли 32 спортсмени, у тому числі два представника Запорізької області – вихованці фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», титуловані дніпрорудненські бійці Роман Сиркін та Андрій Корольов.

Дніпрорудненські бійці Роман Сиркін та Андрій Корольов виступили на чемпіонаті Європи у складі національної збірної

Наші земляки не просто гідно представили на цих змаганнях Дніпрорудне, Запорізьку область та Україну, а внесли суттєвий внесок у перемогу збірної. Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці їхній тренер Микола Бурля, у двох видах змагань Роман Сиркін завоював «золото» та «срібло», а Андрій Корольов став володарем золотої медалі.

Браво, чемпіони: дніпрорудненці Роман Сиркін та Андрій Корольов – переможці континентальної першості з ММА

За результатами континентальної першості збірна України впевнено здобула перше загальнокомандне місце з вражаючими 26 медалями (12 – золотих, 8 – срібних та 6 – бронзових). Друге місце з одинадцятьма медалями посіла Чехія, а третє – Іспанія (в її активі – 8 медалей).

Збірна України впевнено здобула перше загальнокомандне місце серед 14 країн-учасниць

Та не встигли вщухнути емоції після чемпіонату Європи, а дніпрорудненські спортсмени вже готуються до чемпіонату світу, який пройде з 7 по 11 грудня у Берліні.