Енергодарські школярі спробували себе в ролі експертів-криміналістів

В травні в рамках вступної кампанії Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха проводить Дні кар’єри для учнів міських шкіл.

Енергодарський інститут проводить для школярів Дні кар'єри
До Енергодарського інституті проводять Дні кар’єри для школярів

Про це повідомляється на сторінці інституту в соцмережі Facebook.

Вчора, 13 травня 2019 року, викладачі інституту влаштували пізнавальне знайомство з професіями для старшокласників ЕНВК №1 та ЕЗОШ №2.

Енергодарський інститут проводить для школярів Дні кар'єри
З дітьми спілкувалася експерт-криміналіст Світлана Гусик

Для проведення практичного майстер-класу з Правознавства до інституту було запрошено особливу гостю – експерта-криміналіста Енергодарського відділу поліції Світлану Гусик

Приймаючи безпосередню участь у майстер-класі, присутні хлопці та дівчата отримали унікальну можливість відчути себе експертами та розкрити деякі секрети роботи криміналістів.

Енергодарський інститут проводить для школярів Дні кар'єри
У школярів була можливість зробити дактилоскопію відбитків пальців

Співробітник поліції ознайомила майбутніх абітурієнтів з вмістом службової валізи, а також розповіла про різні види експертиз і їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення у школярів.

Разом з експертом-криміналістом майбутні правозахисники опинилися на імпровізованому місці події та зробили дактилоскопію відбитків пальців.

Читайте також: День Матері в Енергодарі відсвяткували з піснями і танцями

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X