Для енергодарців проведуть фестиваль спорту та здорового способу життя

Наступної суботи, 11 вересня, з 09:00 до 14:30 у парку Перемоги відбудеться фестиваль спорту та здорового способу життя «Ярмарок спорту».

Вихідний – активно і з користю: в Енергодарі відбудеться «Ярмарок спорту»

Як повідомляє пресслужба міськради, у Запорізькій області фестиваль проходить шостий рік поспіль. Його організатором виступає Громадська спілка «Асоціація Спортивних Організацій» за підтримки Запорізької облдержадміністрації.

На фестивалі містяни зможуть познайомитися різними видами спорту, гуртками, організаціями та секціями, які існують в Енергодарі. Водночас учасники заходу зможуть поспілкуватися з керівниками та тренерами та для подальших занять обрати для себе вид фізичної активності.

Під час заходу енергодарці зможуть взяти участь у різноманітних івентах та майстер-класах, переглянути матчеві зустрічі, естафети, тренування та показові виступи учасників змагань. На ярмарку також представлятимуть наступні види спорту: вільна боротьба, сумо, бокс, веслування на байдарках та каное, волейбол, міні-футбол, перетягування канату, стрільба з луку, дартс, армреслінг, легка атлетика та інші.

Тож проведіть вихідний день не тільки цікаво, але й з користю для здоров’я.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі урочисто зустріли учасницю Паралімпійських ігор Раїсу…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X