Юні пожежні Енергодара показали, на що вони здатні

В Енергодарській загальноосвітній школі № 2 пройшов міський етап дружин юних пожежних, участь у якому взяли три команди. Учасниками фестивалю стали учні ЕЗОШ №2 – команда «Гарячі», ЕЗОШ № 7- команда «Стріла», та ЗНЗ МНВК – команда « Справжні рятувальники».

Усі школярі дуже серйозно підійшли до питання підготовки номерів та виступів. Кожен юний пожежний мав у своєму запасі цілий ряд  сюрпризів, якими намагалися вразити членів журі та присутніх. Креативили новообрані рятувальники майже у всьому. Кожен представлений номер не був схожий  на попередні, та і самі діти з  задоволенням виходили на сцену.

В Енергодарі юні пожежники прийняли участь у змаганнях
В Енергодарі відбувся фестиваль дружин юних пожежних

У ході конкурсної програми учасники фестивалю продемонстрували високий рівень обізнаності  в основах безпеки життєдіяльності, правилах пожежної  та техногенної безпеки і  порядку дій у надзвичайних ситуаціях.

Енергодарські школярі показали свої таланти на фестивалі юних пожежних
Юні пожежні Енергодару

Гостями свята стали начальник Управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букрєєва, начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини Олег Панасенко та представники міської влади.

Юні пожежні Енергодару
Юні пожежні Енергодару на фестивалі ДЮП

Переможцем фестивалю стала команда юних пожежників під назвою «Гарячі», яка представляла ЕЗОШ№2. По завершенню міського етапу фестивалю на переможців очікує зональний, на якому вони будуть відстоювати честь не тільки своєї школи, а й всього Енергодару.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко,Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Юні спортсмени з Дніпровки стали чемпіонами змагань з важкої атлетики

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X