Можна не носити з собою: водійське посвідчення тепер в електронному вигляді

З 6 лютого 2020 року в Україні почав працювати додаток державних онлайн-послуг “ДіЯ”.  Особливо він корисний для власників авто, адже тепер водії можуть не перейматися, якщо забули пластикові права і техпаспорт вдома.  Додаток «Держава і Я» є в загальному доступі. Він дозволяє використовувати електронну версію оцифрованих документів (водійського посвідчення та техпаспорту).

В Україні працює додаток державних онлайн-послуг "ДіЯ"
Корисний мобільний додаток: як користуватися електронним водійським посвідченням?

Всі покрокові інструкції є в додатку. Після завантаження ви з легкістю зможете розібратися в умовах. У випадку, якщо вас зупинили правоохоронці, додаток «ДіЯ» з підтвердженими документами дозволяє пред’являти їм не пластикові або паперові оригінали, які продовжують залишатися чинними, а їхню електронну версію. Далі ж поліцейські перевірятимуть наявність інформації про документи в базі даних.

Можна не носити з собою: водійське посвідчення тепер в електронному вигляді
«ДіЯ» в дії: водійське посвідчення тепер у мобільному телефоні

Додаток неймовірно корисний. Але оскільки зараз його почали встановлювати більшість українців, то є певні збої в системі. Коротше кажучи, він «зависає». Але розробники над цим працюють та обіцяють якнайшвидше запропонувати користувачам оновлення додатку, яке усуне всі незручності.

Важливо: оцифрувати можна тільки ті водійські документи, які були видані з 2013 року!

Якщо ж завантажені документи не «підтягуються» в додаток, то необхідно звернутися до територіального сервісного центру, де водію допоможуть вирішити проблему. В Енергодарі відділення знаходиться за адресою: проспект Будівельників, 21.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Проїзд відкритий: в Енергодарі демонтують блоки на блокпосту

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X