В Енергодарі дівчина-наркокур’єр отримала наркотики поштою

Яких тільки шляхів розповсюдження смертельно небезпечних, заборонених наркотичних засобів не придумують наркокур’єри! І написи на стінах та асфальті, й Інтернет,  і так звані «закладки» в смітниках чи будь-де, і продаж в квартирах, що перетворені на притони… Та іноді вони зовсім не заморочуються й відправляють наркотики… поштою!

Так, сьогодні, 4 квітня, близько 14:00, вантаж, що несе смерть й наркотичну залежність, було вилучено у мешканки Енергодара у відділенні №1 «Нової пошти».

Наркотики – поштою! В Енергодарі на «Новій пошті» затримали дівчину-наркокур’єра

Пані 1971 року народження з бурхливим минулим та судимістю в «анамнезі» за розповсюдження заборонених засобів отримала посилку, в якій знаходилися синтетичні наркотики.

Власне, саме під час отримання вантажу панянку взяли на гарячому співробітники карного розшуку Енергодарського відділу поліції. Тож, напевне, тепер ця громадянка буде отримувати посилки від родичів, перебуваючи у місці позбавлення волі. Та навряд їх вміст буде таким «екстремальним»…

За правилами компанії «Нова Пошта» клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно Публічного договору, розміщеному на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам.

Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ).


Прес-секретар компанії “Нова Пошта” підкреслив: “Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці”.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі у квартирі тиждень пролежав труп

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X