Жителів Енергодара «Дістало все» так, що вони вийшли на мітинг

18 липня в Енергодарі активісти організували вже третю за рахунком протестну акцію. Цього разу вона носила назву «Дістало все». Небайдужі жителі міста повністю  заполонили площу перед будівлею міської ради, а це значить, що енергодарців, дійсно, дістало.

Енергодарці заполонили площу перед будівлею міської ради
Небайдужі енергодарці зібралися на мирну акцію «Дістало все»

Символом цієї акції став живий кролик у клітці, який, на думку активістів, уособлює ті риси, які притаманні міському голові Павлу Музиці. Адже прийти на зустріч з енергодарцями мер відмовився. Хоча інші заходи, такі, зокрема, як виставка собак,  Павло Олексійович відвідує більш охоче…

Символом акції «Дістало все» в Енергодарі був живий кролик
Символом акції «Дістало все» був кролик у клітці

Містяни обурені занепадом Енергодара. Їх дістали умови життя, адже тарифи тільки збільшуються, а  компанія «Місто для людей» залякує енергодарців перспективою залишитися на вулиці  в разі несплати заборгованості. Зелені зони поливаються погано, бо труби вже прогнили, і  вода йде на пішохідні доріжки. Покрівля тече… Люди вважають, причина – в  бездіяльності влади.

Енергодарців дістало жити в некомфортних умовах
Містяни обурені занепадом Енергодара

Енергодарці, які прийшли протестувати,  намагаються достукатися до службовців та комунальників. Хочуть, аби їх почули. Але поки що все марно.

Мітингувальники не тільки журналістам, а й один одному жалілися на свої проблеми. «До чого довели бідних пенсіонерів? Яке майбутнє чекає на молодь?»  – питали вони.

Енергодарці один одному жалілися на свої проблеми
Жителі Енергодара на акції «Дістало все» зустріли своїх однодумців

Акція пройшла спокійно та мирно. Провокацій, про які застерігала міська влада, не було.  Наприкінці заходу представники Громадського контролю звернулися до президента України з проханням навести в Енергодарі порядок, розібратися з новими тарифами «Тепловодоканалу» та керуючою компанією «Місто для людей».  Тільки от не всі ці проблеми знаходяться в компетенції президента. Тож, перш за все, наводити порядок на місцевому рівні повинні ми самі!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: СБУ нагадує енергодарцям про пильність під час виборів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X